Idec CW4L-M1E10Q4PW
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet24 페이지5년 전
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-35.21%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Pushbutton Switch, SPST, On-(off), Momentary, 2A, 48VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Push Button N.O. SPST Flat Button 0.2A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEMA02501
ACCESSORY, CONTACT BLOCK, SPST-NO, USE WITH A02 SERIES,16A,250VAC, SCREW TERMINAL
Pushbutton Switch, SPST, (on)-off, Momentary, 10A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
설명
Pushbutton Switches CW 22mm Metallic bezel ILLD PB Round Flush Momentary 1NO PureWhite 24VACDC
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Pb Switch, Spst-No, 10A, 120Vac, Screw; Product Range:Cw Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Operation:Momentary; Contact Current Max:10A; Contact Voltage Ac Nom:120V; Illumination Colour:White; Contact Voltage Dc Nom:-; Rohs Compliant: Yes |Idec CW4L-M1E10Q4PW