Idec AYLD39910N-R-120V
Push-pull Pushbutton, Red, 120V Dire Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO Contact Blocks, 40MM Mushroom
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAYLD39910N-R-120V0
6h
데이터시트 및 문서
Lectro Components
Datasheet30 페이지18년 전
설명