Idec ASW33L22
Switch; Tw 3POS Sprg Lever Sw | Idec Corporation ASW33L22
데이터시트
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet41 페이지7년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-64.77%
설명
22Mm Selector Switch Rohs Compliant: Yes |Idec ASW33L22
Selector Switch, 3-Pos Mom, 2NO/2NC
Idec Corp 22Mm Selector Switch
Pushbutton Switches Selector Switch 22mm 3 positions Spring return left & right to center Lever Type 2NO-2NC contact Open Screw Terminal Terminal