Idec APW199-R-24V
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
데이터시트
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet41 페이지7년 전
Electro Sonic
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+16.67%
설명
PILOT LIGHT, RED, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
PANEL MOUNT INDICATOR 22MM PILOT LIGHT RED