Idec APW199-R-120V
LAMP For Use With: TW Series 22mm NEMA Style Pushbuttons RoHS Compliant: Yes
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet41 페이지18년 전
Datasheet41 페이지14년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
PILOT LIGHT, RED, 120V DIRECT, INCAN ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
SWITCH PILOT LIGHT FLAT RED 120VAC
Round Flat Assembled Pilot Lights
Lamp; Led Color:-; Operating Voltage:120Vac; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; For Use With:Idec Tw Series Oiltight Switches And Pilot Devices Rohs Compliant: Yes |Idec APW199-R-120V