Idec APD199N-A-120V
Pilot Light, Amb, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet30 페이지18년 전
설명
PILOT LIGHT; 30MM INCAN F/VOLT AMBER ROHS COMPLIANT: YES