Idec APD199DN-S-120V
Pilot Light, Blu, 120V Direct, Led Full Voltage, 30MM Mounting Chrome Metal Bezel
데이터시트 및 문서
Lectro Components
Datasheet30 페이지18년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
INDICATOR, PILOT LIGHT, TWTD SERIES, 30MM, FULL VOLTAGE, LED, 120V AC, BLUE