Idec AOLW29920-G-12V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 12V Dir Full Voltage, 22MM Mounting, Incand 2NO Contact Blocks, Chrome Bezel
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAOLW29920G-12V0
2h
데이터시트 및 문서
Lectro Components
Datasheet41 페이지18년 전
설명