Idec ALW29911D-R-24V
Pushbutton Switch, 1NO-1NC, Momentary, 24V Led, Extd Red Btn, 22MM Mnt, Ul Csa
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet41 페이지11년 전
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-68.34%
관련 부품
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW29911D-R-24V
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
설명
Switch Pushbutton; Illuminated; 1-NO 1-NC; 24V AC/DC; Red