Idec ALW29911-R-120V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO & 1NC Contact Blocks
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet41 페이지7년 전
Switches Unlimited
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
22mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes