Idec ALW29911-G-24
Switch, Industrial Pushbutton, 22MM
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALW29911-G-240
10h
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet40 페이지20년 전
element14
Newark
관련 부품
Pushbutton Switch, DPST, Off-on-off, Latched, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
설명
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22MM;Contacts:DPST-1NO/1NC; Switch Operation:ON-(ON); Contact Voltage AC Nom:600V; Contact Voltage DC Nom:220V; Contact Current Max:100A; Actuator Style:Round; Switch Terminals:Screw ;
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Rango De Producto:Serie Tw; Contacto, Configuración:Dpst-1No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Contacto, Intensidad Max:100A; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Ip:Ip65 |Idec ALW29911-G-24