Idec ALW29910D-W-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29910D-W-24V
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet41 페이지11년 전
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
Lectro Components
관련 부품
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
설명
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Ext, 24V Direc