Idec ALD29920N-G-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-G-120V0
11h
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet30 페이지8년 전
Lectro Components
설명
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS, CHROME METAL BEZ