Idec ALD29911N-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO/1NC Contact Blocks
데이터시트
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29911N-R-24V0
4h
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet30 페이지8년 전
Lectro Components
설명
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount