Idec AL6H-M24-A
Pushbutton Switch; 16Mm Led Mom Rect Std 24V Ip40 Dpdt Rohs Compliant: Yes |Idec AL6H-M24-A
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet22 페이지0년 전
Electro Sonic
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
NKK SwitchesKB26CKW01-5D-JD
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, RND, BUSHING MNT, AMBR LED,2V, CLR/AMBR CAP,1A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesKB26RKW01-5D-JD
SWITCH, P/B, DPDT, ON-ON, RECT, BUSHING MNT, AMBER LED,2V, CLR/AMB CAP,1A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesKB25SKW01-5D-JD
SWITCH, P/B, DPDT, ON-(ON),SQ, BUSHING MNT, AMBER LED,2V, CLR/AMB CAP,1A,125VAC, SOLDER
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Rectangular Button 1A 250VAC 250VDC Maintained Contact Quick Connect/Solder Panel Mount
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 250VAC 250VDC Maintained Contact Quick Connect/Solder Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH IP40 24X30MM DPDT PMNT MAINTAINED ILLUMINATED WHITE LED
설명
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 16mm Momentary Flush Rectangle Amber 2NO-2NC Contact 24VAC/DC
Idec Corp 16Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Amb, Flush, 24V dir