Honeywell V15T22-CC300
Switch Snap Action N.C. SPST Pin Plunger 22A 250VAC 2.84N Screw Mount Quick Connect
IHS
Datasheet13 페이지10년 전
Farnell
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.44%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Switch Snap Action N.O. SPST Simulated Roller Lever Quick Connect 25A 277VAC 1.33N Screw Mount
HoneywellV7-1Z29E9
Switch Snap Action N.O. SP Plunger Quick Connect 25A 277VAC 2.21N Panel Mount
HoneywellV7-1Z20E9
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger 25A 277VAC 1491.4VA 2.21N Screw Mount Quick Connect
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger 16A 250VAC 250VDC 372.85VA 3.92N Screw Mount Quick Connect
PanasonicAM51661A53N-A
AM5 SWITCH 16A SPST-NO SHRT HNG
PanasonicAM51633A53N-A
Switch Snap Action N.O. SPST Long Hinge Lever Quick Connect/Solder 16A 250VAC 125VDC 0.59N Screw Mount
설명
Snap Acting/Limit Switch, SPST, Momentary, Quick Connect Terminal, Pin Plunger Actuator, Panel Mount
BASIC SWITCH, STD, SNAP ACTION, NC, SPST, PIN PLUNGER, QC, 22A-250VAC
Microswitch, Spst, Plunger, 22A, 250Vac Rohs Compliant: Yes |Honeywell V15T22-CC300
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 22A 250V
On-Mom SPST-NC 3N 760¦Ìm 1000000Cycles 25000Cycles@ (CQC/ENEC) 22A 15.9mm