Honeywell MLH125PGL01C
Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 125psi Gage 3-Pin
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet1 페이지18년 전
Sager Electronics
Electro Sonic
관련 부품
HoneywellMLH500PSB09C
Sensor, Pressure, 500 Pressure Range, 1-6Vdc Regulated Output, Packard Connector
HoneywellMLH350BST12E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 350bar Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH006BGG01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 6bar Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH010BGG14B
Industrial Pressure Sensors SST PRESS TRANSDUCER
HoneywellMLH050PGD01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 50psi Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH050PGM01B
설명