Honeywell FF2-10-DC-03
Snap Acting/Limit Switch, SPST, Momentary, 1A, 30VDC, Wire Terminal, Panel Mount-threaded
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Switch Limit N.C. SPST Wobble Panel Mount 0.03A 30VDC 0.05N Rotary Cable
Switch Limit N.C. SPST Hemispheric Plunger Cable 0.03A 30VDC 0.74N Linear Panel Mount
Switch Limit N.C. SPST Hemispheric Plunger Cable 0.03A 30VDC 1.47N Linear Panel Mount
Honeywell924CE1-Y9
Switch Limit N.C. SPST Top Plunger Cable 10A 250VAC 1/3HP 22.69N Linear Screw Mount
HoneywellFF5-21-DC-10
Snap Acting/Limit Switch, DPST, Momentary, 0.3A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
설명
Electromechanical Switch Safety Switch N.C. 1A
Limit Switch; Series:FF; Switch Operation:On-Off; Switch Terminals:Cable; Circuitry:SPST-NC; Contact Current Max:1A ;RoHS Compliant: Yes
SENSOR REED SWITCH NC CBL LEADS
Proximity Sensor Magnetic NC 3cm 30VDC