HIROSE ELECTRIC FX15SC-41S-0.5SH
1.0Mm Pitch Cable-To-Board Connectors Supporting Lvds Signal |Hirose/hrs FX15SC-41S-0.5SH
IHS
Datasheet24 페이지8년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-72.67%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2013-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
HIROSE ELECTRICFX15SC-51S-0.5SH
1.0Mm Pitch Cable-To-Board Connectors Supporting Lvds Signal |Hirose/hrs FX15SC-51S-0.5SH
HIROSE ELECTRICDF9-41S-1V(69)
41 CONTACT(S) FEMALE STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR SURFACE MOUNT RECEPTACLE
HIROSE ELECTRICFX15SC-51S-0.5SV
1.0Mm Pitch Cable-To-Board Connectors Supporting Lvds Signal |Hirose/hrs FX15SC-51S-0.5SV
1.00mm Pitch DIL Vertical SMT Socket Assembly, location pegs, tin, 41 contacts
Card Edge Connector, 52 Contact(s), 2 Row(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal
1.25mm (.049") Pitch Wire-to-Board PCB Receptacle, Dual Row, Right Angle, 20 Circuits
설명
Conn Wire to Board RCP 41 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R
41 Position Multi-Purpose Receptacle Connector Solder