HIROSE ELECTRIC FH50-40S-0.5SH
Connector FFC/FPC Receptacle 40 Position 0.5mm Solder Right Angle Surface Mount
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지8년 전
TME
Hirose SCT
Sager Electronics
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.04%