HIROSE ELECTRIC DH80A-27P
High Speed Transmission, 1.0mm Pitch Small Interface Connectors, 2.5 Gbps, -25 to 85 ℃, RoHS
IHS
Datasheet13 페이지5년 전
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Board Stacking Connector, 64 Contact(S), 2 Row(S), Female, Straight, 0.039 Inch Pitch, Surface
PMC MEZZANINE SER 1MM 64WAY 2 ROW STRAIGHT EDGE CONN SMNT FEMALE BOARD TO BOARD
Conn Stacking Receptacle 64 POS 1mm 8mm to 10mm Stack Height Solder Straight Surface Mount
PCB Receptacle, Board-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount, Tiger Claw CLM Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 20 Contacts, Surface Mount, MLE Series
PCB Receptacle, Board-to-Board, 1 mm, 2 Rows, 24 Contacts, Surface Mount Straight
설명
Hirose SCT
Conn SCSI RCP 27 POS 1mm Solder ST SMD 27 Terminal 1 Port
CONN SCSI RCPT 27POS SMD SOLDER