HIROSE ELECTRIC DH60A-37P
High Speed Transmission, 1.0mm Pitch Small Interface Connectors, 2.5 Gbps, -25 to 85 ℃, RoHS
IHS
Datasheet13 페이지5년 전
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.13%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
1.25mm (.049") Pitch Wire-to-Board PCB Receptacle, Dual Row, Vertical, 30 Circuits
Outer Shroud Contacts,Receptacle 1mm 2 64pin 14mm,15mm 10.3mm 760nm SMD,P=1mm 35.9mm*6.6mm
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 40 Contacts, Edge Mount, Straight
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 40 Contacts, Surface Mount, Straight
SFP Connector, 30 Contact(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal, Locking, Receptacle
TE Connectivity1761987-7
SAS Connector, 26 Contact(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal, Receptacle
설명
Hirose SCT
Conn SCSI PL 37 POS 1mm Solder RA SMD 37 Terminal 1 Port Tray
CONN SCSI RCPT 37POS R/A SOLDER
I/O Connectors 37P R/A RCPT ONE TOUCH LOCK
DH receptacle 37 way right angle SMT