HIROSE ELECTRIC DH60A-27P
27 Position Receptacle Connector SCSI Surface Mount, Right Angle Solder
IHS
Datasheet13 페이지5년 전
Newark
Electro Sonic
ODG (Origin Data Global)
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-93.57%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2014-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
2 Tin 1.25mm -25℃~+85℃ 1A Standing paste SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS
Outer Shroud Contacts,Receptacle 1mm 2 64pin 14mm,15mm 10.3mm 760nm SMD,P=1mm 35.9mm*6.6mm
1.00mm Mezz (IEEE 1386) Receptacle, Surface Mount, Dual Row, Vertical Stacking, 84 Circuits
TE Connectivity104652-2
Connector Socket Strip RCP 20 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube
"0.80 mm High-Speed Power/Signal Combo Edge Card Connector"
Conn SFP Card Edge Socket 20 POS 0.8mm Solder Right Angle Surface Mount
설명
High Speed Transmission, 1.0mm Pitch Small Interface Connectors, 2.5 Gbps, -25 to 85 ℃, RoHS
Hirose SCT
Conn SCSI RCP 27 POS 0.5mm Solder RA SMD 27 Terminal 1 Port Bag
Horizontal attachment SMD D-Sub / VGA Connectors ROHS
CONN SCSI RCPT 27POS R/A SOLDER
I/O Connectors 27P R/A RCPT ONE TOUCH LOCK
DH receptacle 27 way right angle SMT