HIROSE ELECTRIC DF22A-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
IHS
Datasheet31 페이지4년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Future Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+77.39%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2005-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
HIROSE ELECTRICDF22A-2EP-7.92C
Connector Housing, Plug, 2Pos, 7.92Mm Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs DF22A-2EP-7.92C
Rectangular Power Connector, 3 Contact(s), Male and Female, Crimp Terminal, Plug
HIROSE ELECTRICDF22AR-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
Mighty-SPOX Header, 7.00mm Pitch, Vertical, 3 Circuits, Brass (CuZn) Contact
HIROSE ELECTRICDF22-2P-7.92DSA(05)
DF22 Series 2 Position Through Hole 7.92mm Pitch Wire to Board Pin Header Beige
설명
3 CONTACT(S) MALE TWO PART BOARD CONNECTOR CRIMP PLUG
Connector HOUSING, PLUG, 3POS, 7.92mm;
Conn Housing PL 3 POS 7.92mmCrimp STCable Mount White Bag
Power to the Board 3 CONT IN LINE PLG
Conn Wire to Board PL 3 POS 7.92mm Crimp ST Cable Mount
3 Rectangular Connectors - Housings Plug Beige
Latch Holder,Plug 1 3pin Male Pin , 26mm