HIROSE ELECTRIC DF1BZ-8DP-2.5DSA
CONN HEADER VERT 8POS 2.5MM / Connector Header Through Hole 8 position 0.098" (2.50mm)
Sager Electronics
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-42.59%