HIROSE ELECTRIC BF4-RX-14DS-0.5V(11)
Optical Connector Receiver Receptacle 14 Position 0.5mm Solder Straight Surface Mount T/R
IHS
Datasheet16 페이지3년 전
TME
Hirose SCT
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-48.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Active Optical Connector Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs BF4-RX-14DS-0.5V(11)
Optical Active Connector, -10 ℃ to 60 ℃, RoHS
Hirose SCT
MEZZANINE CONN, RCPT, 14POS, 2ROW, 0.5MM;