HIROSE ELECTRIC A3B-18D-2C
Conn Housing RCP 18 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag Automotive
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
JRH Electronics
TME
Hirose SCT
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1999-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Conn Housing RCP 18 POS 2mmCrimp STCable Mount Natural MicroClasp™ Bag
TE Connectivity1-353293-8
Conn IDC Connector RCP 18 POS 1.5mm IDT ST Cable Mount Bag/Box
Conn Housing F 16 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount White KK® Bag