HellermannTyton FAP12DMMQLC
Wire Ducting & Raceways Fiber Adapter Panel Preloaded with 6 Quad LC MM, Aqua, 1 pkg
관련 부품
Conn Circular SKT 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 4 POS Crimp ST Jam Nut 4 Terminal 1 Port
Circular Connector, 4 Contact(s), Polyethylene, Male, Crimp Terminal, Receptacle
ITT / CannonDL2-96R
Rack and Panel Connector, 96 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
5.84mm Pitch MX150L Vertical PCB Header, Single Row, Low Profile, 2 Circuits