Hasco Components HS212DC12
Signal Relay 12VDC 960Ohm 2A DPDT (20x10x9.9)mm THT General Purpose Relay
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지12년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.17%
설명
Electromechanical Relay, DPDT, Latched, 27.6VDC (Coil), 150mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), Random, AC/DC Output