Hasco Components CAS112DC12
Signal Relay 12VDC 280Ohm DPDT (20x9.8x12)mm THT General Purpose Relay
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지13년 전
Master Electronics
Jameco
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
DPDT 12V 2A Relay 288 Ohms PC Mount
Power/Signal Relay, 2 Form C, DPDT, Latched, 19.4VDC (Coil), 2A (Contact), 125VDC (Contact), DC Input, Random, AC/DC Output