Harwin R30-1002802
Hexagonal Female Spacer M3 Threaded 9mm A/F 28mm Length Brass Nickel Plated
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet1 페이지1년 전
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginUK
Introduction Date2010-04-30
관련 부품
Hexagonal Female Spacer M3 Threaded 9mm A/F 20mm Length Brass Nickel Plated
M3 Threaded Hexagonal Brass Spacer, 5mm A/F, 30mm body length, Nickel finish
Standoff, Brass, Hex F-F, M3, 25Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin R30-1002502
설명
28.00mm M3 Metric Threaded Hex Brass Spacer/Pillar RoHS Compliant: Yes
M3 Threaded Hexagonal Brass Spacer, 5mm
Standoffs & Spacers M3 x 28mm THREAD HEX BRASS 5mm A/F
STANDOFF, BRASS, HEX F-F, M3, 28MM;