Intersil CS80C286-25
MPU 80286 Processor 16bit 25MHz 68-Pin PLCC
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet65 페이지29년 전
Datasheet60 페이지29년 전
Datasheet60 페이지0년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.20
Introduction Date1989-04-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2003-07-31
LTD Date2003-12-31
설명
Microprocessor, 20MHz, CMOS, PQCC68
IC MPU 80C286 25MHZ 68PLCC
MPU WITH MEMORY MANAGEMENT
RF DIODE PIN 600V 10W