Hammond DNRMV19BK1
Dual Channel Vented Shelf 19.00 in. W x 5.22 in. H x 17.62 in. D Steel Black
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지11년 전
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2023-07-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Cantilevered Solid Shelf 19.00 in. W x 1.72 in. H x 20.00 in. D Steel Black Back Mount
Two Post Mounting Adjustable Shelf, Steel, Black, 508mm Product Depth, 133mm Product Height
HammondRKBM19BK1
Shelf, Panel Rail Mtd, Keyboard Shelf, Black, 19 Inch | Hammond Manufacturing RKBM19BK1
Bud IndustriesSA-1766-BT
ENCLOSURE, STEEL, 16 GA., 200 LBS. (MAX.), 19 IN., 5.218 IN., BLACK TEXTURED
Bud IndustriesSA-1796-BT
NEMA Enclosure ABS Poly Blend NBF-32136, NEMA Enclosure ABS Poly Blend (21 X 17.1 X 6.3 In)
설명
3U 19W 24D Vent Battery Shelf Rohs Compliant: Yes |Hammond DNRMV19BK1
SHELF FIXED 19X17.6X5.2" BLACK | Hammond Manufacturing DNRMV19BK1
Racks & Rack Cabinet Accessories 19" RL MT VNTD SHELF
Hammond Manufacturing 3U 19inD Vent Deep Chnl Shelf
3U Dual-Channel Vented Shelf - 19" dp - 300 lbs rated 3U 19"D VENT DEEP CHNL SHELF Hammond PN DNRMV19BK1 : UPC [623980965048]