Hammond CCR70TZPL
Rail, Tapped, 70 in., 5/8-5/8-1/2 in., 10 Ga., Zinc Plated, C2 Series Panels
Production
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet4 페이지9년 전
Electro Sonic
element14 APAC
Master Electronics
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-46.82%
공급망
Introduction Date2025-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Racks & Rack Cabinet Accessories 70" Mounting Rails Tapped 10-32
Tapped 10-32 Mounting Rail, Steel, Zinc Plated, 22mm Product Length, 62mm Product Depth, 1778mm Product Height
HAMMOND COMBINATION RAIL TAPPED- PAIR
RAILS TAPPED 70" PANEL HEIGT 1PR
TAPPED RAIL, HAMMOND C2, C3 or REFK SERIES RACKS, STEEL; Enclosure Material:Steel; External Height - Metric:1.78m; External Width - Metric:62.2mm; For Use With:Hammond C2, C3 or REFK Series Racks; External Height - Imper
Tapped Rail, Hammond C2, C3 Or Refk Series Racks, Steel; Para Usar Con:Hammond C2, C3 Or Refk Series Racks; Envolvente, Material:Acero; Altura Externa - Imperial:70"; Altura Externa - Métrico:1.778M; Anchura Externa - Imperial:2.45" |Hammond CCR70TZPL