Grayhill 78B10RAT
Switch DIP ON OFF SPST 10 Slide 0.15A 30VDC PC Pins 2000Cycle/SwitchCycle 2.54mm Thru-Hole
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet1 페이지13년 전
Master Electronics
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Grayhill78B10SRAT
Grayhill78B08RAT
Switch DIP ON OFF SPST 8 Slide 0.15A 30VDC PC Pins 2000Cycle/SwitchCycle 2.54mm Thru-Hole
Grayhill78B07SRAT
Switch DIP ON OFF SPST 7 Slide 0.15A 30VDC PC Pins 2000Cycle/SwitchCycle 2.54mm Thru-Hole
APEMTDS10
SWITCH SLIDE DIP SPDT 25MA 24V
APEMTDS08
Switch DIP OFF ON SPST 8 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2000Cycles/Switch Thru-Hole Tube
설명
DIP SWITCH: RAISED TYPE, CIRCUITRY: SPST, 10 POSITIONS, RIGHT ANGLE THRU-HOLE
DIP Switch SPST raised slide 10 position right
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.15A 30V