Grayhill 71BSF30-01-2-04N
Rotary Switch, 1/4" Shaft, Shaft/panel Seal, Pc Mount, 30&DE
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet14 페이지11년 전
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
ElectroswitchC2P0204N-A
Switch Rotary DP4T 4 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
Rotary Switch, Shaft/panel seal, PC mount, process seal, 30° , 1 deck, 2 pole
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 2, POSITIONS/POLE: 04, CONTA
설명
SWITCH ROTARY 4POS 250MA 115V