Grayhill 71B30-03-2-06N
Switch Rotary DP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Production
데이터시트 및 문서
IHS
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Rotary Switch, 1/8" shaft, 30°, 3 deck, 2 pole/deck, 5 position/pole, non-shorting
Rotary Switch, 5 Positions, Dp5T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel
ElectroswitchC4D0606N-A
Switch Rotary 6P6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.5A 125VAC 28VDC
Flatted (6.35mm Dia) 71 SP6T 3 Rotary Switch 9.53mm 250mA 115V 2.880-23gfm
ElectroswitchC1D0306S-VA
Switch Rotary 3P6T 6 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
설명
Rotary Switch, 6 Positions, DP6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
DP6T 3 30V 115V (BBM) , 19.05mm*47.85mm