Grayhill 51A30-01-1-12N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 12, Conta
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet7 페이지9년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
C&K ComponentsMC00L1NZQD
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMG00L1NZQF
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMC00L1NZQF
Rotary Switch, 12 Positions, Sp12T, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Flat Type Actuator,
Grayhill56A30-01A12N
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Grayhill56S30-01A12N
Switch Rotary 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Grayhill56B30-01A12N
Rotary Switch, Screwdriver slot shaft, 30° , 1 deck, 1 pole/deck, 12 position
설명
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switch Standard 1 8inin shaft 12 position
Rotary Switch, 12 Positions, SP12T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
SWITCH ROTARY 12POS 150MA 115V
Rotary Switches 51A30-01-1-12N-C
SP12T 1 28V 115V (BBM) , 14.27mm*35.46mm