Grayhill 50P36-01-1-10N
Rotary Switch, 36 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
C&K ComponentsMA00L1NCQD
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMA00L3NCGD
Switch Rotary SP10T 10 Round Shaft PC Pins 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
C&K ComponentsME00L1NCQD
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
ROTARY SWITCH, 30 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 11, CONTA
ROTARY SWITCH, 45 DEG, # OF DECKS: 01, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 08, CONTA
설명
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 220VAC 28VDC
SWITCH ROTARY 10POS 150MA 115V
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Through Hole-straight
Rotary Switch PC mount 10 position pole
50P36-01-1-10N-C |Grayhill 50P36-01-1-10N
SP10T 1 28V 115V (BBM) , 12.7mm*29.52mm