Grayhill 44A30-03-1-10N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Production
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet2 페이지15년 전
Master Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
SWITCH, 1 IN. +/- 0.010 IN. DIA., 1000 VAC, 1 A, 1, 3, 2 TO 4, ROTARY, PC MOUNT
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 10, CONTA
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD2D0312N
Switch Rotary 3P 12 Shaft Solder Lug 0.55A 115VAC 28VDC
설명
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 1A, 28VDC, Screw Terminal, Single Shaft Type Actuator, Panel Mount
Rotary Switch Standard solder lug 10 position
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP10T 3 28V 115V (BBM) , 29.51mm*65.81mm