Fuji Electric 7MBR75VB120-50
Insulated Gate Bipolar Transistor, 75A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지12년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
385W 1.2KV 75A 122mm*62mm*17mm
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917