Fastron PIS2816-471M-04
Inductor Power Shielded Wirewound 470uH 20% 1KHz Ferrite 260mA 3.01Ohm DCR T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지11년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
설명
General Purpose Inductor, 470uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Fastron PIS2816-471M-04 Inductor SMD 470 µH 0.301 Ω 0.26 A