Fastron MICC-102K-02
Choke Wirewound 1mH 10% 20KHz 60Q-Factor Ferrite 55mA 33Ohm DCR AXL Ammo
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지5년 전
Master Electronics
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+40.00%
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2013-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
설명
Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
Fastron
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core