Fastron 1206F-3R3J-01
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1206
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지5년 전
Master Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
Wire-wound Ferrite RF Chip Inductor 3.3®H 5% 280mA Taped/Reel 2000 QTY
1206 WIREWOUND FERR IND 3.3uH 5%