Fastron 1008AS-3R3K-08
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 3300nH 10% 120mA Taped/Reel 1000 QTY 1008 SMD
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Electro Sonic
Introduction Date2021-02-23
설명
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008