Fastron 1008AS-1R0K-08
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor 1000nH 10% 370mA Taped/Reel 1000 QTY
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Electro Sonic
Introduction Date2021-02-23
설명
General Purpose Inductor, 1uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008