Fastron 1008AS-039J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 39nH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 1A 150mOhm DCR 1008 T/R
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Electro Sonic
설명
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
1008 WIREWOUND CER IND 39nH 5%