Fastron 0805AS-3R3K-08
Inductor RF Chip Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.9MHz 15Q-Factor Ceramic 120mA 5.1Ohm DCR 0805
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Electro Sonic
Master Electronics
TME
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
설명
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805