EPCOS B72500T0140K060
Var Mov 14VAC/18VDC 30A 22V 0603 SMD T/r
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet80 페이지4년 전
Ciiva
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-34.99%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Epcos 24.3 - 29.7V 30A 0.2J 46V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 40 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 30A 0.2J 40V Clamp 0603 Metal Oxide Varistor
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
TVS Varistor, 17 VAC, 22 VDC, TransGuard, 50 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC08LC18A500DP
0805 18 V 80 pF Surface Mount MultiLayer Ceramic Transient Voltage Suppressor
설명
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=18V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=40V
VARISTOR, 0603, 18VDC; Voltage Rating VAC: 14V; Voltage Rating V DC: 18V; Product Range: CT Series; Clamping Voltage Vc Max: 40V; Varistor Case Style: 0603 [1608 Met; Available until stocks are exhausted Alternative available