TDK B32621A4223J000
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet30 페이지5년 전
Newark
Ciiva
관련 부품
Yageo GroupPHE426KA5220JR05
Yageo GroupPHE450KK5220JR05
Yageo GroupPHE426KK5220JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.022uF, 3916
PanasonicECW-F4223JL
Capacitor;ECWF,Met Polypropylene Film Cap,Radial,400VDC,0.022uF,5%,Blk ST
설명
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.022uF, 400V DC, 5mm(W) x 11mm(H) x 13mm(L)
22nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32621 Series, 0.022 F, 5%, Pp (Polypropylene), 400 V Rohs Compliant: Yes |Epcos B32621A4223J000
CAP, 0.022µF, 400V, 5%, PP; Capacitance: 22000pF; Voltage Rating: 400V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32621 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Rad